İşimizi sevmemiz için çok sebebimiz var…

Biz Kimiz?

1991 yılında bir aile şirketi olarak kurulduk.
Siemens ultrasonografi, mamografi, C-kollu röntgen, mobil röntgen ve üroloji sistemlerinin Türkiye Distribütörü olarak başladığımız faaliyetimize, 1999 yılında Siemens yoğun bakım ve anestezi cihazlarının Türkiye satışını üstlenerek devam ettik.

2003 yılında kurumsallaşma yapımızı tamamlayarak; İstanbul merkez ofis olmak üzere Ankara ve İzmir’de, özellikle görüntüleme, hastane lojistiği, ilaç-malzeme ve kalite yönetimi konusunda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bize hangi alanlarda rastlayabilirsiniz?

·      Görüntüleme Sistemleri
·      İlaç ve Malzeme Yönetim Sistemleri
·      Hastane Lojistiği ve Hemşire Çağrı Sistemleri
·      Ameliyathane ve Yoğun Bakım

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda; çözüm ve kalite odaklı yaklaşımımız, konusunda son derece donanımlı personelimiz, temsil ettiğimiz tüm ürünlerin Türkiye pazar paylarının uluslararası pazar paylarından çok yüksek olmasını sağlamaktadır.

Güçlü partnerlerimiz ve tecrübemiz başarı odaklı çözümler sunar.
Sizin için doğru olanı bulun:

Partnerlerimiz

 • STOCKART
 • SIEMENS Healthineers
 • Swisslog Healthcare
 • Eurotronik
 • AccuChart
 • Codonics
 • Capsa Healthcare

Kaliteli hizmet, güçlü birlikteliklerle mümkün.
Tecrübemizle harmanladığımız partnerlerimizle gurur duyuyoruz.

Değerlerimiz

Başarılarımız

   • EFQM mükemmellik kriterleri doğrultusunda; konusunda lider marka olmak.
   • Avrupa, Asya, Afrika çapında en büyük; tüm dünyada en çok ürün çeşitliğine sahip projemiz;
    Simeks, Pyxis İlaç Yönetim Sistemleri
   • Avrupa’nın en büyük uygulaması ünvanına sahip projemiz
    Swisslog Pnömatik Tüp Taşıma Sistemleri
   • ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi 
   • Ar-Ge Çalışmaları

Gelecek Hedeflerimiz

Gerek radyoloji, gerekse ilaç ve malzeme yönetimi alanındaki vizyonel ürünlerimiz ve bilgi birikimimiz sayesinde gelişen “Çözüm Ortağı” olma vizyonumuzu, entelektüel sermayemizi kullanarak; lider, yüksek kredibiliteli yatırımcı bir firma olma hedefi ile geliştirmek.

Yıllara dayanan deneyimlerimizin ve tecrübemizin bir sonucu olarak ürettiğimiz STOCKART markasının Türkiye’ de ve dünyada teknolojik sağlık yönetim süreçlerinde bir imzaya dönüşmesini sağlamak.

Yönetim Anlayışımız

Kaliteyi bir yaşam felsefesi olarak benimseyip tüm iş süreçleri ve sonuçlarında sürekli gelişmeyi ve müşteri memnuniyetini sağlayarak, tüm paydaşların gözünde güvenilen bir şirket olabilmesine dayanır. Şeffaf yönetim kurallarını ilke edinerek çalışanlarımızın yetki ve sorumluluk almalarını teşvik etmeye, takım ruhunun oluşmasını desteklemeye önem veririz. Nitelikli takım üyeleriyle çalışır, onların bireysel gelişimlerini destekleyerek çalışan memnuniyetini sürekli kılarız. Tüm kanun ve yasal mevzuatlara uymanın da ötesinde sağlık sektöründe hizmet vermenin bilincinde olarak sektörün etiğine uyar ve azami saygı gösteririz.

340748/288330 Ticari Sicil Numaralı Simeks Tıbbi Sistemler San. ve Tic. A.Ş’ye ait  Taahhüt Edilen ve Ödenen Sermaye Tutarı 600.000-TL

© 1998 Simeks Tıbbi Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş.