RoboCourier Otonom Mobil Robot

Swisslog RoboCourier Otonom Mobil Robot

Hastane içerisindeki manuel taşıma görevlerini ciddi ölçüde azaltmak için bırakın RoboCourier sizin yerinize yürüsün.

RoboCourier Otonom Mobil Robot, laboratuar numunelerini, ilaçları ve hastane malzemelerini taşıyarak personelin hasta bakımına odaklanmasını sağlar. Hasta bakımına ayrılan süre ile genel devir süreleri ve verim artarken işçilik masrafları azalır.

Basit ve sade bir çözüm olan bu sağlık hizmeti robotu, hastane içerisindeki iş akışının iyileşmesini sağlar. Tesisler içerisinde herhangi bir değişikliğin yapılmasına gerek yoktur. RoboCourier’ın şarj edilmesi için basit bir duvar prizi yeterli olacaktır. Programlanması kolay lazer kılavuz sistemi ile robotun dar koridorlarda ve çeşitli katlarda güvenli bir şekilde dolaştığından emin olursunuz.

Laboratuar, eczane ve diğer hastane personeli artık vakitlerini beklemek ve yürümek için harcamayacaklar 

RoboCourier ile numuneler ve testler daha hızlı bir şekilde analiz edilebilir ve daha hızlı sonuçlar ile daha iyi bir hasta bakımı sağlanabilir.

RoboCourier Servis İçi ve Servisler Arası Taşıma

RoboCourier, açık bir kutu kullanarak numuneleri, eczane malzemelerini, ameliyat malzemelerini ve diğer öğeleri taşıyabilir. Ayrıca, ilaçların ve diğer malzemelerin hastane içerisinde bir noktadan başka bir noktaya taşınması gerekiyorsa RoboCourier kilitli bir kutu ve opsiyonel bir otomatik kapı/asansör arayüzü kullanarak güvenli bir taşıma hizmeti sunar.