SIEMENS Mammomat Inspiration Stereotaktik Biyopsi

Mammomat Inspiration veya Mammomat Inspiration Prime Edition ile stereotaktik biyopsi iş akışını hızlandırın. Her iki sistem de gereksiz iş adımlarını azaltıyor ve kullanıcıyı tüm prosedürler boyunca sezgisel olarak yönlendiriyor.

Sonuçlar son derece etkileyici: tanı güvenilirliğinden ödün vermeden daha hızlı biyopsiler.

Yüksek düzeyde kullanılabilirlik ve optimize iş akışları

Kullanımı kolay kumanda kutusu tutucu sayesinde yüksek düzeyde kullanılabilirlik ve optimize iş akışlarının keyfini çıkarın. Ayrıca, maksimum 25 adet hedef doğrudan biyopsi cihazına ve PACS sistemine gönderiliyor.

Son derece kullanıcı dostu

Ağırlığı 5 kg’dan (11 lbs) az olan biyopsi ünitesinin kullanımı son derece kolay. İğne tutucular, biyopsi kulesine entegreediliyor. Dolayısıyla sistemi biyopsi konumuna hazırlamak için tek yapmanız gereken, üniteyi dedektör üzerine doğru kaydırmak.

Ekstra rahatlık

Sıkıştırma kolları, ekstra rahatlık sağlıyor. Sökülebilir plastik parçaları sayesinde kolları, göz açıp kapayana kadar kolayca temizleyebilirsiniz.

Çoklu radyasyon salım seçenekleri

X-ray salımı için mevcut olan üç farklı seçenek, taramalarda yüksek düzeyde esneklik ve verimlilik sağlıyor. Standart kumanda kutusu, el kumandası ve kontrol pedalı arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmeniz yeterli.